www.sp4.sanok.prox.pl 
Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku, ul. Sadowa 12, tel. 13 46 329 98
 
 
  AKTUALNOŚCI 
  KALENDARZ 
  PODZIAŁ GODZIN 
  ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 
  OFERTA SZKOŁY 
  SPRAWDZIAN PO VI KL 
  KONKURSY 
  WYKAZ
  PODRĘCZNIKÓW
 
  DOKUMENTY 
  NASZ PATRON 
  SYMBOLE SZKOŁY 
  HISTORIA SZKOŁY 
  NAUCZYCIELE 
  DYŻURY:
   - nauczyciele
   - pedagog, logopeda

  SUKCESY UCZNIÓW 
  SAMORZĄD 
  GAZETKA SZKOLNA 
  SZKOŁA WSPÓŁPRACY 
  ZDROWA SZKOŁA 
  TRZEŹWY UMYSŁ 
  POSTAW
  NA RODZINĘ
 
  SPORT SZKOLNY 
  SZKOLNY
  SYSTEM INTERWENCJI
 
  BIBLIOTEKA 
  UBEZPIECZENIE
  PRZETARGI 
  KRONIKA 
  KOŁO KOMPUTEROWE 
 
   

  Movie1

 21 | Komunikat... | Dodała: SP4...

 

 

Przypominamy, iż najbliższe dni wolne od zajęć
dydaktyczno-wychowawczych to:

 

31 października (poniedziałek przed 1 listopada)

2 listopada (zamiana za 12 kwietnia 2017)

 

 Sobota 22 października 2016

 

 20 | Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia | Dodała: Maria..

 

Przedstawiamy podsumowanie
VI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

 

W bieżącym roku szkolnym odbył się on 30 września 2016r. i uczestniczyło w nim 2978 szkół z 15 krajów świata. My obchodziliśmy je po raz drugi.


Tradycyjnie „tabliczkowa wiedza” sprawdzana była w podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Egzaminatorami byli uczniowie z klas 4-6, którzy tworzyli specjalne Komisje Egzaminacyjne. Każda osoba, która prawidłowo odpowiedziała (ustnie lub pisemnie) na 5 pytań z losu – otrzymywała tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz specjalną legitymację. Przepytani zostali niemal wszyscy uczniowie z klas 3-6. Zdecydowana większość udowodniła, że nadrobiła zaległości po wakacjach i świetnie liczy. Jeśli jednak komuś się nie powiodło, egzamin mógł powtórzyć po godzinie.


Inne komisje egzaminacyjne zaprosiły do zabawy nauczycieli i pracowników Szkoły, a nawet rodziców i dziadków, którzy przyszli po swoje pociechy. Dorośli przypominali sobie tabliczkę mnożenia uzupełniając specjalną planszę wystawioną w holu szkoły.


Utworzone zostały także Patrole Egzaminacyjne, które przepytywały z tabliczki mnożenia chętnych przechodniów z najbliższej okolicy szkoły, bo hasłem przewodnim tego dnia jest: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”. Wielu dorosłych włączyło się do zabawy i otrzymało certyfikaty. Niektórzy bardzo się stresowali, że są odpytywani przez dzieci. Było dużo emocji i uśmiechu.Podsumowanie obchodów VI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w liczbach:


• W naszej zabawie wzięło udział 413 osób, w tym 324 uczniów z klas 3-6.

• Wydaliśmy 315 certyfikatów, w tym: 231 otrzymali uczniowie, a 84 – dorośli przepytani w szkole i okolicy.
• W pracach 9 stałych komisji egzaminacyjnych i 3 patroli uczestniczyło 31 uczniów
z klas 4-6.


Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy uczestniczyli w naszej akcji i zapraszamy do obejrzenia zdjęć !!!
 

 Sobota 22 października 2016

 

 19 | Dzień Nauczyciela | Dodała: Małgorzata...

14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela, w związku z tym 13.10.2016 w auli Szkoły podstawowej nr 4 w Sanoku odbyła się uroczysta akademia, w której wzięli udział nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz delegacje samorządów uczniowskich kl. Klas 4-6.
Uczniowie klas 3b i 3c przygotowali część artystyczną, w której wierszem i piosenką, w wesoły i humorystyczny sposób dziękowali wszystkim za włożony trud w wychowanie i nauczanie. Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas p. M. Bukład i p. M. Sieradzka.

 Czwartek 29 października 2016

 

 18 | „W szkolnym ogródku po wakacjach”  | Dodała: Krystyna...

W miesiącu wrześniu grupka rodziców z klas – 3a i 3d wraz z wychowawczyniami: Krystyną Stec-Lenart i Mariolą Kuczer –Burnatowską wznowiła pracę w szkolnym ogródku.
Nikt nie narzekał na brak zajęć. W ruch poszły szpadle, motyki, grabie i inne narzędzia ogrodnicze. Zbierano pierwsze plony – fasolę, dynię, pomidorki. Porządkowano
i przekopywano rabatki, przygotowując je pod sadzenie cebulek kwiatowych. Wytyczono teren pod sadzenie drzew i krzewów owocowych. Wspólna praca na terenie ogródka pozwoliła rodzicom lepiej się poznać, wymienić swoje ogrodnicze doświadczenia i przyniosła wiele satysfakcji. Mimo wysiłku fizycznego wszystkim dopisywał świetny humor. Szczególne podziękowania należą się rodzicom: 3a- p. Monice Kwolek, p. Małgorzacie Luteckiej, p. Marcinowi Śmietanie, 3d – p. Baecie Zygmunt i p. Renacie Biedze.

 Sobota 1 października 2016

 

 18 | „Jesienne zawody sportowe”   | Dodała: Ola...

   W sobotę – 8 października 2016r., już po raz szósty, odbyła się w naszej szkole sportowa impreza środowiskowa, zorganizowana wspólnie przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

  Celem „Jesiennych zawodów sportowych” była integracja społeczności lokalnej oraz zachęcenie zarówno dzieci, jak i rodziców, do wspólnej zabawy oraz aktywnego spędzania czasu wolnego.
Uczestnikami sobotniej imprezy byli uczniowie klas 3, ich rodzice oraz wychowawcy. Organizatorzy przygotowali dla startujących szereg ciekawych konkurencji z wykorzystaniem różnych przyborów. Były konkurencje bieżne, rzutne, skoczne oraz wymagające zręczności i zwinności. Startującym dzieciom otuchy dodawali licznie przybyli rodzice, którzy przyłączyli się do sportowej rywalizacji po zakończeniu konkurencji uczniów.

  Sobotnią imprezę zakończono podsumowaniem rywalizacji i wręczeniem dyplomów dla klas oraz pamiątkowych upominków wszystkim startującym. Dyrektor szkoły Pan Krzysztof Zając podziękował uczniom i ich rodzicom za tak liczną frekwencję i dobrą zabawę, a organizatorom za sprawny przebieg imprezy. Zachęcał też uczestników do zdrowego i aktywnego stylu życia poprzez sport i systematyczne ćwiczenia w gronie rówieśników i rodziny.

Klasyfikacja końcowa:
Gr I (3a) – 13 pkt,
GrII (3b i 3c) – 24 pkt,
Gr III (3d) – 24 pkt,
GR IV (3e i 3f) – 16 pkt.

Wszystkie nagrody ufundował Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” przy Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
W „Jesiennych zawodach sportowych” uczestniczyło 44 uczniów klas 3,
ponad 30 rodziców i 13 nauczycieli.

Organizatorzy: A.Czech, S.Wolwowicz, M.Bukład, R.Ćwikła, R.Długosz, B.Grega.
 

 Sobota 1października2016

 

 17 | Komunikat | Dodał: SP4...

 
Dyrektor Szkoły informuje, że 14 października 2016r, czyli najbliższy piątek jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

 

Świetlica szkolna zapewnia opiekę potrzebującym uczniom (bez obiadu)


(Oddział przedzkolny pracuje normalnie)

 

Na uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbędzie się w czwartek 13.10.2016 r o godzinie 16:30 zapraszamy wszystkich nauczycieli , pracowników szkoły (administracja i obsługa), Samorząd Szkolny i samorządy klasowe 4-6.

 Wtorek 11 października 2016

 

 16 | Dzień Patrona  | Dodała: Grażyna...

Tegorocznie obchody Dnia Patrona zainaugurowała uroczysta Msza Święta, w której wzięli udział rodzice, nauczyciele oraz uczniowie z pocztem sztandarowym.
Po zakończeniu nabożeństwa wszyscy powrócili do budynku szkoły, aby uczestniczyć w akademii. Na wstępie głos zabrał pan dyrektor, który serdecznie powitał przybyłych gości, nauczycieli i uczniów. W dalszej części uroczystości zaprezentowany został program artystyczny, na który składały się utwory liryczne, pieśni i ballady przygotowany przez uczniów klas:6a, 5a, 5c, 5d, 5e i 4b pod opieką pani p. E. Zając, p. G. Piotrowskiej, p. O. Gruber i p. M. Dzioka. Scenografię przedstawienia opracowały p. S. Wolwowicz i p. B. Skrzypska.
Dzień Patrona był tak wyjątkowy jak jego główny bohater – ks. Zdzisław Peszkowski. Kolejny raz przekonaliśmy się, że emocje związane z Jego osobą nie stygną, lecz powodują wzruszenie i skłaniają nas do refleksji.
Po akademii wszyscy uczestnicy mogli obejrzeć przygotowaną w holu szkoły wystawę „Żołnierze wyklęci. Antykomunistyczne podziemie na Rzeszowszczyźnie po 1944r.” Wystawa będzie eksponowana jeszcze przez kilka najbliższych dni. Serdecznie zapraszamy.

 Poniedziałek 10 września 2016

 

 15 | Konkursy przedmiotowe  | Dodał: Maciej

 

Podajemy terminy I etapu konkursów przedmiotowych:

 

- język polski - 21.10.2016r.

- matematyka - 24.10.2016r.

- przyroda - 27.10.2016r.

- historia - 28.10.2016r.

- język angielski - 25.10.2016r.

 

Regulamin dla powyższych konkursów dostępny tutaj.

Załącznik do regulaminu tutaj .


 

 Środa 5 października 2016

 

 14 | Komunikat | Dodał: SP4...

 
Dyrektor Szkoły przedstawia harmonogram obchodu Dnia Patrona .

 

·       O godzinie 8:00 - zbiórka uczniów z klas 1-6,  którzy wspólnie z nauczycielami przejdą do kościoła na mszę św.
 

·        Po mszy tj. ok. 9:00 odbędzie się uroczysta akademia w auli z udziałem delegacji uczniów z klas 3-6 (po 5 osób) oraz nauczycieli i pracowników.

 

·         Uczniów obowiązuje strój odświętny.

 

·         Oddział przedszkolny pracuje zgodnie z planem, a świetlica zapewnia opiekę potrzebującym uczniom, gdyż jest to dzień wolny od zajęć lekcyjnych.

  

·         Obiad będzie wydawany w godzinach 10:30 - 14:00

 

 Środa 5 października 2016

 

 13 | OPŁATA ZA OBIADY - KOMUNIKAT | Dodał: Maciej


Informujemy, że opłata za obiady w październiku wynosi 85,50 zł (19 dni x 4,5zł).

Należność za obiady można wpłacać także przelewem na konto:
52 8642 0002 2001 0069 2306 0002
 

W tytule wpłaty należy podać:
Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Sadowa 12, 38-500 Sanok, nazwisko i imię dziecka, klasa oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata.
 

7.10 (piątek) - Święto Szkoły - obiady w godzinach 10:30 - 14:00

14.10 (piątek) - nie będzie obiadu

31.10 (poniedziałek) - nie będzie obiadu

 


Nieobecność na obiedzie należy zgłaszać do godz. 800, wówczas należność za obiad zostanie odliczona. Tel. do szkoły 13 46 32 998 (prosić świetlicę).

 

 Poniedziałek 3 października 2016

 

 12 | Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017 | Dodała: Ola...

W dniu 29 września 2016r., zainaugurowano sportowy rok szkolny 2016/2017.
Nauczyciele wychowania fizycznego, na przyszkolnym „Orliku” zorganizowali dla uczniów klas 4 – 6 „Bieg Australijski”. W biegu wystartowało 132 ochotników (38 z klas 4, 67 z klas 5 i 27 z klas 6). Bieg przeprowadzono w kategorii dziewcząt i chłopców klas
4, 5 i 6. Kibice, gromkimi brawami i okrzykami, dopingowali biegaczy.
Na zakończenie sprawnie zorganizowanej imprezy, podsumowano wyniki sportowej rywalizacji, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach, otrzymali z rąk dyrektora szkoły Pana Krzysztofa Zająca pamiątkowe dyplomy.


Klasyfikacja w „Biegu Australijskim”


Klasy 4

Dziewczęta Chłopcy
1.Martyna Sobolak 4a  1.Dawid Bobowski 4b
2.Julia Bednarczyk 4a   2.Mikołaj Łuczka 4b
3.Anastazja Kędra 4b   3.Adam Sawicki 4a

Klasy 5
1.Magdalena Dziuba 5c  1.Dawid Szpojnarowicz 5e
2.Roksana Gliściak 5e 2.Krystian Lisowski 5c
3.Maja Hajduk 5e  3.Adrian Zięba 5e

Klasy 6
1.Adriana Carbone 6a  1.Michał Słapiński 6a
2.Joanna Brejta 6a  2.Jan Ginalski 6a
3.Laura Rajtar 6b 3.Seweryn Przybylski 6d
   

GRATULUJEMY!
Zachęcamy uczniów do liczniejszego udziału w szkolnych imprezach sportowych.
Organizatorzy: Nauczyciele wychowania fizycznego
 

 Poniedziałek 3 października 2016

 

 11 |„Od ziarnka do bochenka” | Dodała: Krystyna...

26 września uczniowie klasy 3a wybrali się do Muzeum Budownictwa Ludowego, gdzie uczestniczyli w zajęciach pt.: Od ziarnka do bochenka” przeprowadzonych przez Pana Marcina Krowiaka. Serdecznie Panu dziękujemy za bardzo ciekawy i ujmujący sposób przedstawienie tematu oraz serdeczną atmosferę. Podczas tych zajęć uczniowie zapoznali się z kulturą, pracą i życiem dawnej wsi. Uczestniczyli w pokazie młócenia cepami i czyszczenia zboża, próbowali swoich sił w mieleniu żarnami. Własnoręczne wykonywanie niektórych prac na pewno głęboko zapadło w pamięć i pomogło zrozumieć jak wiele wysiłku trzeba, by powstał bochenek chleba, który należy darzyć odpowiednim szacunkiem. Prowadzący zwrócił uwagę na różnorodny sposób wykorzystania zbóż – pożywienie dla ludzi /ziarno/, pasza dla zwierząt/ziarno, plewy, słoma/ i materiał na pokrycie dachu/słoma/. Uczniowie z zajęć wrócili zadowoleni i ubogaceni wieloma nowymi informacjami.

 Piątek 30 września 2016

 

 10 | „Podaj dalej... drugie życie odpadów" | Dodała: Lidia...

W dniach 16 – 18 września 2016 roku odbyła się 23 edycja akcji Sprzątanie Świata, która przebiegała pod hasłem
 „Podaj dalej... drugie życie odpadów".

Główne przesłanie akcji to:
- promowanie poszanowania zasobów i efektywnej segregacji,
- unikanie odpadów – szacunek do przedmiotu,
- uświadomienie Polaków o ich wpływie na środowisko i ilość wytwarzanych
odpadów podczas codziennych czynności.

Daj drugie życie przedmiotom, nie wyrzucaj ich pochopnie do kosza!
Zrób wszystko, by odpad za szybko nie trafił na wysypisko!

Wychowawcy klas IV – VI na godzinach wychowawczych przeprowadzili pogadanki na temat segregowania odpadów. Ponadto zorganizowany został konkurs plastyczny pod hasłem „Drugie życie odpadów”.
Wszyscy uczniowie, którzy wykonali prace plastyczne zostali nagrodzeni ocenami z przyrody, a najciekawsze prace prezentowane były na wystawie
w holu szkoły.

szkolni koordynatorzy akcji – E.Michoń, L.Indyk

 Środa29 września 2016

 

 9 | „Pierwsze plony z naszego ogródka - warzywa i owoce” | Dodała: Krystyna...

Dnia 13 września 2016r. w naszej szkole na terenie ogródka odbyły się zajęcia otwarte pt. „Pierwsze plony z naszego ogródka - warzywa i owoce, prowadzone przez Mariolę Kuczer-Burnatowską. Ogródek ten został założony przez uczniów klasy 3a i 3d przy współpracy rodziców. Dzięki tej inicjatywie uczniowie mogli obserwować cykl rozwojowy rośliny od zasadzenia i zasiania, poprzez wzrost aż do zbioru plonów. Zajmowali się również pielęgnacją tych roślin.
W zajęciach brali udział zaproszeni goście – pan dyrektor Krzysztof Zając, pani Beata Zygmunt oraz wychowawcy klas I-III wraz z uczniami.
Wszyscy mieli okazję obejrzeć wystawę polskich owoców, warzyw oraz ziół. Zajęcia zostały wzbogacone pogadanką prowadzoną przez panią Zygmunt oraz pokazem narzędzi ogrodniczych. Dzieci dowiedziały się również w jaki sposób przechowywać zebrane jesienią owoce i warzywa oraz jakie przetwory z nich wykonujemy jako zapasy na zimę. Prowadzący zwrócił uwagę uczniów na konieczność przestrzegania zasad higieny spożywania owoców i warzyw. Zajęcia te przyniosły dzieciom dużo radości i były żywą lekcją przyrody.
Całość spotkania przygotowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: K. Stec-Lenart i M. Kuczer-Burnatowska.
 

 Niedziela 18 września 2016

 

 8 | BIBLIOTEKA SZKOLNA  | Dodała: Dorota...

REGULAMIN
BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

 Piątek 16 września 2016

 

 7 | SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI | Dodał: Maciej


Zapraszamy rodziców na pierwsze w tym roku szkolnym
spotkanie z wychowawcami klas.
Zebrania odbędą się w następujących terminach:


środa  14 września:
godz. 1630– oddziały
przedszkolne

godz. 1630 – klasy 1
godz. 1700 – klasy 2
godz. 1730 – klasy 3

czwartek 15 września:
godz. 1630 – klasy 4
godz. 1700 – klasy 5
godz. 1730 – klasy 6

 

Wszystkie spotkania rozpoczynają się w Auli szkolnej.


 

 Sobota 10 września 2016

 

 6 | „Zachowaj Trzeźwy Umysł”  | Dodała: Lidia...

I sprawozdanie z udziału SP 4 w Sanoku w Ogólnopolskiej Kampanii„Zachowaj Trzeźwy Umysł” w roku szkolnym 2016/2017

W ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu plastyczno - literackiego pod hasłem „POD DOBRĄ OPIEKĄ”, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów.
Zadaniem uczestnika było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej, czym może być dobra opieka ?, co to znaczy „dobrze się kimś opiekować”?
Interesujące prace plastyczne wykonało 108 uczniów z klas czwartych i piątych.

We wrześniu 2016r. na stronie internetowej Organizatora zamieszczona została lista laureatów w/w konkursu. Spośród wielu tysięcy nadesłanych prac komisja wybrała najciekawsze.

Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu „POD DOBRĄ OPIEKĄ” zostali również uczniowie naszej szkoły:
- Krystian Lisowski z kl.5c
- Jan Ginalski z kl.6a
- Joanna Brejta z kl.6a
- Wiktoria Łach z kl.6c
- Magdalena Dziuba z kl.5c

Wyróżnieni uczniowie otrzymają nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

sprawozdanie sporządziła – Lidia Indyk
(szkolny koordynator kampanii ZTU).
 

 Sobota 10 września 2016

 

 5 | OPŁATA ZA OBIADY - KOMUNIKAT | Dodał: Maciej


Informujemy, że opłata za obiady we wrześniu wynosi 94,50 zł (21 dni x 4,5zł).

Należność za obiady można wpłacać także przelewem na konto:
52 8642 0002 2001 0069 2306 0002
 

W tytule wpłaty należy podać:
Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Sadowa 12, 38-500 Sanok, nazwisko i imię dziecka, klasa oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata.
 


Nieobecność na obiedzie należy zgłaszać do godz. 800, wówczas należność za obiad zostanie odliczona. Tel. do szkoły 13 46 32 998 (prosić świetlicę).

 Poniedziałek 5 września 2016

 

 4 | Nowy Rok Szkolny 2016 / 2017 | Dodała: Magdalena i Olga...

1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków. W tym dniu w Szkole Podstawowej im. Księdza Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017.
Pan Dyrektor Krzysztof Zając serdecznie powitał po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli oraz życzył wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Przypomniał wszystkim, iż 1 września to również tragiczna data w historii naszego kraju zwracając uwagę na pamięć o tych którzy walczyli o naszą wolność. Wspomniał także o priorytetach realizowanych w nowym roku szkolnym takich jak kształtowanie postaw, wychowanie do wartości oraz upowszechnianie czytelnictwa.
Na zakończenie uczniowie klas 5b i 5c przywitali w szkole swoich kolegów krótką częścią artystyczną
Wszystkim uczniom życzymy wiary w siebie i w swoje możliwości! A nauczycielom i pracownikom szkoły cierpliwości, dobrego humoru i sukcesów w nowym roku szkolnym!
Nad sprawnym przebiegiem uroczystości czuwały p. M. Bakuta i p. O. Gruber.

 Czwartek  1 września 2016

 

 3 | NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017  | Dodał: Janusz...


Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

 1 września 2016r.

Informacja dla uczniów i rodziców:

- o godz. 8:00 odbędzie się msza święta w Kościele p.w. Chrystusa Króla.

- o godz. 9:00 uczniowie wszystkich klas i oddziału „zerowego” spotkają się
  z wychowawcami w salach podanych niżej.

- o godz. 10:00 odbędzie uroczysta akademia, w której uczestniczą uczniowie z klas 4.

Oddział przedszkolny „Zerówka” - segment B (przy portierni)
I piętro  sala B 111


Klasa I a – sala F 202

Klasa I b - sala F 204


Klasa II a – sala F 103

Klasa II b – sala F 210

Klasa II c – sala F 211

Klasa II d – sala F 109

Klasa II e – sala F 4

Klasa II f – sala F 10
 


Klasa III a - sala F 102

Klasa III b - sala F 11

Klasa III c - sala F 209

Klasa III d – sala F 2

Klasa III e – sala E 6

Klasa III f – sala E 5
 


Klasa IV a – sala C 1

Klasa IV b (sport.)
– sala C 102

Klasa IV c – sala C 106
 


Klasa V a – sala G 1

Klasa V b – sala C 107

Klasa V c - sala C 6 

Klasa V d – sala G 206

Klasa V e – sala G 201
 


Klasa VI a – sala G 2

Klasa VI b – sala E 205

Klasa VI c – sala E 4

Klasa VI d – sala C 101


 

 Środa 24 sierpnia 2016

 

 2 | WYPRAWKA SZKOLNA  | Dodał: Janusz...


Szczegółowe informacje dotyczące składania wniosków
o przyznanie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników
w ramach Rządowego programu pomocy uczniom 2016
"Wyprawka szkolna"
.


 

 Środa 24 sierpnia 2016

 

 1 | ZEBRANIE RADY PEDAGOGICZNEJ | Dodał:Janusz...


Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4  w Sanoku informuje,
że spotkanie rady pedagogicznej odbędzie się
30 sierpnia (wtorek) 2016 o godz. 10:00.
Godzina spotkania może ulec zmianie.


 

 Środa 24 sierpnia 2016

 
 

Sanockie szkoły:
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4


 
 

 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2012