www.sp4.sanok.prox.pl 
Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku, ul. Sadowa 12, tel. 13 46 329 98, email: sp4sanok@interia.pl
 
 
  AKTUALNOŚCI 
  KALENDARZ 
  PODZIAŁ GODZIN 
  ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 
  OFERTA SZKOŁY 
  SPRAWDZIAN PO VI KL 
  KONKURSY 
  WYKAZ
  PODRĘCZNIKÓW
 
  DOKUMENTY 
  NASZ PATRON 
  SYMBOLE SZKOŁY 
  HISTORIA SZKOŁY 
  NAUCZYCIELE 
  DYŻURY NAUCZYCIELI 
  PEDAGOG I LOGOPEDA 
  PSYCHOLOG 
  SUKCESY UCZNIÓW 
    - 2014 / 2015
    - 2013 / 2014
    - 2012 / 2013
    - 2011 / 2012
    - 2010 / 2011
    - 2009 / 2010
    - 2008 / 2009
    - 2007 / 2008
    - 2006 / 2007
    - 2005 / 2006


  SAMORZĄD 
  GAZETKA SZKOLNA 
  SZKOŁA WSPÓŁPRACY 
  ZDROWA SZKOŁA 
  OGRÓDEK SZKOLNY 
  TRZEŹWY UMYSŁ 
  POSTAW
  NA RODZINĘ
 
  SPORT SZKOLNY 
  SZKOLNY
  SYSTEM INTERWENCJI
 
  BIBLIOTEKA 
  UBEZPIECZENIA
  PRZETARGI 
  KRONIKA 
  KOŁO KOMPUTEROWE 
  STOŁÓWKA SZKOLNA 
 
   

  aktualność

SUKCESY UCZNIÓW SP4
 w konkursach na szczeblu międzyszkolnym,
powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

1-3 miejsca w konkursach międzyszkolnych, powiatowych, wojewódzkich, 1-20 miejsca w konkursach ogólnopolskich.

 

Konkursy organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty


 - konkurs języka polskiego:
   • laureat Alina Łuczyńska
   • finaliści Zofia Filipowicz i Dominik Brajta
 - konkurs przyrodniczy:
   • finaliści: Alina Łuczyńska i Dominik Brajta
 

Konkursy ogólnopolskie
 - „Stypendiada Polonistyczna”
    • I miejsce - laureat Blanka Pacykowska,
    • finalistki - Jagoda Kopczak, Gabriela Kadubiec
 - „Albus historyczny”
    • laureat, VII miejsce w kraju - Dominik Brajta, Szymon Krysa, Zofia Filipowicz
 - „Albus z języka angielskiego”
    • laureat, I miejsce w Polsce - Milena Adamek
    • IX miejsce - Julia Wójcik
 - Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus”
    • XII miejsce w Polsce - Emilia Wojtowicz
    • XV miejsce w Polsce - Bartosz Steliga
    • XIII miejsce w Polsce - Oliwia Jagiełło
    • XIII miejsce w Polsce - Dominik Brajta
    • XVIII miejsce w Polsce - Kacper Sobolak
    • XIX miejsce w Polsce - Mikołaj Mołczan
 - Ogólnopolska Olimpiada Przyrodnicza „Olimpus”
    • laureat - Milena Adamek
    • XVI miejsce w Polsce - Bartłomiej Adamiak
    • XVIII miejsce w Polsce - Dominik Brajta
 - Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „GEO – PLANETA”
    • bardzo dobry wynik - Dominik Brajta
 
Konkursy międzyszkolne
 
 - Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy pod patronatem Podkarpackiego
   Kuratora Oświaty dla szkół podstawowych „Młody Przyrodnik”
   • II miejsce drużynowo
 - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „SUPERMATEMATYK”
   • III miejsce drużynowo
 - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „ŁAMIGŁÓWKI MATEMATYCZNE”
   •  II miejsce - Dominik Brajta
   • III miejsce - Alina Łuczyńska
 - III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Kto Ty jesteś?”
    • III miejsce - Aleksandra Krawiec
 - Konkurs historyczny w SP6 „Dzieje Polski zapisane w symbolach narodowych”
   • I miejsce - Dominik Brajta
 - Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla klas trzecich
   • I miejsce drużynowo
 - Międzyszkolny konkurs plastyczny „Dbam o środowisko, chronię przyrodę Sanoka”
   • laureaci, II miejsce - Julia Kopczak, Wiktoria Łach, Aleksandra Rodzoń,
     Gabriela Kadubiec
   • III miejsce - Blanka Pacykowska, Zofia Filipowicz, Jagoda Kopczak
 - Konkurs plastyczny organizowany przez MBL nt. postaci
   św. Zygmunta Gorazdowskiego „Był wszystkim dla wszystkich”
   • I miejsce - Maja Stęchły
 - XVI Konkurs Recytatorski „Wierszowanie” organizowany przez MDK pod patronatem
    Kuratora Oświaty
   • I miejsce - Emilia Mika
 - XI edycja Konkursu Papieskiego „Apostoł Bożego Miłosierdzia”
    • I miejsce - Karol Tokarski
 - Powiatowy konkurs plastyczny „Dziecięca, malarska wizja bajki
    Henryka Sienkiewicza”
    • I miejsce – Klaudia Bigos
 -  Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O PIÓRO BURMISTRZA MIASTA
    SANOKA” dla uczniów klas trzecich powiatu sanockiego
    • I miejsce – Anastazja Kędra
    • III miejsce – Wiktoria Zabłotna
 - Ogólnopolski konkurs dla uczniów kształcenia zintegrowanego „Olimpusek”
    • laureat, VII miejsce w Polsce – Wiktoria Urban
    • laureat, IX miejsce w Polsce – Weronika Sługocka
 
Sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim

 -  II miejsce w finale ogólnopolskim - unihokej chłopcy
 
Sukcesy sportowe na szczeblu wojewódzkim

 - IV miejsce w półfinale wojewódzkim - minipiłka siatkowa dziewcząt
 - IV miejsce w półfinale wojewódzkim - badminton dziewcząt
 - II miejsce w finale wojewódzkim - ”Baw się z nami”
 - II miejsce w finale wojewódzkim - łyżwiarstwo
 - finał wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych
   • III miejsce - Dawid Szpojnarowicz
 - finał wojewódzki w gimnastyce chłopców (wymyk)
   • III miejsce – Bartosz Bolacki
 - Indywidualne Mistrzostwa Województwa w LA
   • I miejsce w biegu na 60m - Szymon Herman
   • VI miejsce w skoku wzwyż - Wiktoria Krokis
   • VII miejsce w rzucie piłeczką palantową - Łukasz Piotrowski
 
 
 















Sanockie szkoły:
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4


 
 

 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2012