www.sp4.sanok.prox.pl 
Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku, ul. Sadowa 12, tel. 13 46 329 98, email: sp4sanok@interia.pl
 
 
  AKTUALNOŚCI 
  KALENDARZ 
  PODZIAŁ GODZIN 
  ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 
  OFERTA SZKOŁY 
  EGZAMIN
  ÓSMOKLASISTY
 
  KONKURSY 
  WYKAZ
  PODRĘCZNIKÓW
 
  DOKUMENTY 
  NASZ PATRON 
  SYMBOLE SZKOŁY 
  HISTORIA SZKOŁY 
  NAUCZYCIELE 
  DYŻURY NAUCZYCIELI 
  PEDAGOG I LOGOPEDA 
  PSYCHOLOG 
  SUKCESY UCZNIÓW 
  SAMORZĄD 
  GAZETKA SZKOLNA 
  SZKOŁA WSPÓŁPRACY 
  ZDROWA SZKOŁA 
  OGRÓDEK SZKOLNY 
  TRZEŹWY UMYSŁ 
  POSTAW
  NA RODZINĘ
 
  SPORT SZKOLNY 
  SZKOLNY
  SYSTEM INTERWENCJI
 
  BIBLIOTEKA 
  UBEZPIECZENIA
  PRZETARGI 
  KRONIKA 
  KOŁO KOMPUTEROWE 
  STOŁÓWKA SZKOLNA 
  DLA RODZICÓW 
 
   

  Nowa strona 1

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM
2017 / 2018

Nazwa zajęć

Prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

*oznaczono zajęcia prowadzone ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

KÓŁKA PRZEDMIOTOWE i ZAINTERESOWAŃ

Kółko polonistyczne.

R. Adamska

środa

1340-1425

C-7

Koło języka angielskiego dla kl.6.

M. Bakuta

piątek

1340-1425

C-6

*Kółko historyczne.

I. Barszczewska-Menio

czwartek

1340-1440

G-201

Kółko przyrodnicze dla klas 6.

L. Indyk

wtorek

1500–1545

E-105

Indywidualne konsultacje dla uczniów uzdolnionych matematycznie.

M. Korżyk

K. Osytek

wg potrzeb

po zajęciach

uczniów

G-103

G-101

Kółko matematyczne dla kl. 3.

M. Nabywaniec

poniedziałek

1140 – 1240

F-211

Kółko z języka angielskiego
dla kl.5c.

M. Pietrow

poniedziałek

1340 – 1425

C-108

Kółko polonistyczne.

G. Piotrowska

piątek

1425-1525

C-102

Kółko matematyczne dla kl. 1.

K. Stec-Lenart

poniedziałek

1140 – 1240

F-102

* Kółko dziennikarskie.

E. Szewczyk

czwartek

1600-1700

C-2

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Zespół wyrównawczy z języka angielskiego w kl.6c i 6d.

K. Bukowska

środa

1340-1425

C-101

Zajęcia wyrównawcze w kl.2a.

M. Florek

czwartek

1245-1330

F-202

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki w kl.4.

M. Granatowski

piątek

1245-1330

E-6

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl.5c.

O. Gruber

wtorek

1340–1440

C-107

Zespół dydaktyczno-wyrównawcze w kl.3e.

M. Grządziel

poniedziałek

1135-1220

F-4

Zespół wyrównawczy w kl. 3a.

M. Kornecka

środa

1145-1230

F-103

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy w kl.1a.

K. Kuczer-Burnatowska

piątek

1145-1230

F-2

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z przyrody.

E. Michoń

poniedziałek

1425–1510

G-206

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl.3b.

A.   Nastała

piątek

1145-1230

F-210

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl.1d.

A. Ogrodnik

czwartek

1245-1330

F-209

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl.6.

K. Osytek

piątek

1340-1425

G-101

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego.

K. Potoczny

wtorek

1245-1330

C-2

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl.2b.

R. Skiba

poniedziałek

1145-1230

F-204

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla kl.6.

M. Wijas

piątek

1340-1425

C-1

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego dla kl.4d.

E. Żytka-Rydosz

środa

1340-1425

C-106

ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

Otwarta pracownia komputerowa.

B. Bury

wtorek

1340-1425

E-106

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

* Kółko teatralne.

R. Adamska

środa

1340-1430

C-7

* Kółko muzyczne.

B. Bodnar

piątek

1425-1525

E-207

* Kółko rękodzieła artystycznego.

K. Dżoń

czwartek

1340-1440

G-105

* Kółko plastyczne dla klas I-III.

M. Florek

środa

1245-1345

B-111

* Kółko teatralne w języku angielskim.

O. Gruber

piątek

1340-1440

C-107

* Kółko plastyczne – bibułkarstwo.

K. Tarnawska-Rogoz

poniedziałek

1530-1630

A-103

* Kółko teatralne.

E. Żytka-Rydosz

czwartek

1430-1530

C-106

ZAJĘCIA SPORTOWE

*Kółko szachowe i gier planszowych.

P. Bluj

czwartek

1330-1430

B-103

*Mini piłka siatkowa dziewcząt.

A.Czech

poniedz.

1430-1530

 sala gimnast.

*Gimnastyka chłopców.

R. Ćwikła

wtorek

1530–1630

sala gimnast.

SKS - piłka siatkowa.

R. Ćwikła

wtorek

czwartek

1630–1730

1530–1630

sala gimnast.

*Tenis stołowy chłopców.

R. Ćwikła

środa

1600–1700

sala gimnast.

*Badminton .

R. Długosz

sobota

dz.
1000–1100

chł.
1100–1200

sala gimnast.

SKS - lekkoatletyka z elementami gier zespołowych.

R. Długosz

środa

piątek

1430–1530

sala gimnast.

Tenis stołowy dziewcząt z klas 4-6.

R. Długosz

sobota

900–1000

sala gimnast.

Tenis stołowy dziewcząt z klas7.

R. Długosz

sobota

1200–1300

sala gimnast.

Gimnastyka podstawowa dziewcząt.

S. Wolwowicz

wtorek

1430 – 1515

sala gimnast.

*Piłka siatkowa dziewcząt z klas 6-7.

K. Zając

wtorek

1430–1630

sala gimnast.

Unihokej chłopców z klas 1-6.

K. Zając

poniedz.

1800–1930

sala gimnast.

INNE

Szkolne Koło LOP.

E. Michoń

wg
potrzeb

po zaj.

G-206

Akademia Bezpieczeństwa Puchatka – zajęcia dla klasy 1d.

B.  Ogrodnik

środa

1145-1230

F-209

Szkolne Koło Caritas.

T. Pluskwa

wg
potrzeb

po zaj.

E-205

Zajęcia w izbie regionalnej.

K. Tarnawska-Rogoz

środa

wg
potrzeb

izba regionalna

*Świetlica socjoterapeutyczna.

L. Indyk

poniedz.

1330-1630

E-105/sala gimn

*Świetlica socjoterapeutyczna.

M. Wojtowicz

środa

1540-1840

B-111

*Świetlica socjoterapeutyczna.

E. Zając

wtorek

1430-1730

G-2/sala terapii

 
 
 















Sanockie szkoły:
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4


 
 

 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2012