DYŻURY NAUCZYCIELI
  PEDAGOG I LOGOPEDA
  PSYCHOLOG

Movie1

DRODZY RODZICE PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW!
Szkoła Podstawowa nr 4 serdecznie zaprasza Wasze dzieci
.

W ramach zajęć edukacyjnych poszerzamy wiedzę uczniów poprzez nowatorskie programy nauczania z zakresu regionalizmu, promocji zdrowia, ortografii i czytelnictwa.
Nasza szkoła należy do sieci szkół promujących zdrowie.
W celu jak najwcześniejszego eliminowania wad postawy proponuje szeroką ofertę działań w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

Umożliwiamy dzieciom uczestnictwo w zajęciach gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej, nauki pływania oraz w grach i zabawach z elementami korekcji wad postawy.

Już w klasach najmłodszych oferujemy szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych, uwzględniających zainteresowania i zdolności dzieci (kółka teatralne, muzyczne, recytatorskie, ortograficzne, matematyczne, plastyczne itp.)

Umożliwiamy dzieciom udział w wielu konkursach (szkolnych, międzyszkolnych, wojewódzkich, ogólnopolskich, międzynarodowych), w których uczniowie mogą wykazać się zdobytymi wiadomościami
i umiejętnościami.

Uczniom wymagającym szczególnej troski zapewniamy fachową opiekę i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki, szkoła prowadzi w godzinach 6.30  16.00 ciekawe zajęcia świetlicowe.

Dla wszystkich chętnych uczniów dostępna jest stołówka szkolna, oferująca urozmaicony, dwudaniowy obiad w niskiej cenie.

W szkole działa gabinet stomatologiczny, a dzieci objęte są opieką higienistki szkolnej.

Stale unowocześniana jest baza szkoły. Obecnie – oprócz sal lekcyjnych - uczniowie mają do dyspozycji trzy pracownie komputerowe, centrum multimedialne, klasę wyposażoną w tablicę interaktywną, bogaty księgozbiór biblioteki szkolnej, trzy sale gimnastyczne, nowoczesne boisko sportowe „Orlik”.

Uczniom naszej szkoły zapewniamy
bezpieczeństwo i właściwy rozwój!