www.sp4.sanok.prox.pl 
Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku, ul. Sadowa 12, tel. 13 46 329 98, email: sp4sanok@interia.pl
 
 
  AKTUALNOŚCI 
  KALENDARZ 
  PODZIAŁ GODZIN 
  ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 
  OFERTA SZKOŁY 
  EGZAMIN
  ÓSMOKLASISTY
 
  KONKURSY 
  WYKAZ
  PODRĘCZNIKÓW
 
  DOKUMENTY 
  NASZ PATRON 
  SYMBOLE SZKOŁY 
  HISTORIA SZKOŁY 
  NAUCZYCIELE 
  DYŻURY NAUCZYCIELI 
  PEDAGOG I LOGOPEDA 
  PSYCHOLOG 
  SUKCESY UCZNIÓW 
  SAMORZĄD 
  GAZETKA SZKOLNA 
  SZKOŁA WSPÓŁPRACY 
  ZDROWA SZKOŁA 
  OGRÓDEK SZKOLNY 
  TRZEŹWY UMYSŁ 
  POSTAW
  NA RODZINĘ
 
  SPORT SZKOLNY 
  SZKOLNY
  SYSTEM INTERWENCJI
 
  BIBLIOTEKA 
  UBEZPIECZENIA
  PRZETARGI 
  KRONIKA 
  KOŁO KOMPUTEROWE 
  STOŁÓWKA SZKOLNA 
  DLA RODZICÓW 
 
   

  SP4 Sanok

DYŻURY   NAUCZYCIELI   2017/2018

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

KLASA

WYCHOWAWCA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

0

    Małgorzata Bukład

wtorek

1045 – 1115

F-111a

    Beata Skorus

wtorek

1045 – 1115

F-111a

KLASY I

KLASA

WYCHOWAWCA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

1 A

Mariola Kuczer-
     Burnatowska

poniedziałek

800 – 845

F-111a

1 B

Krystyna Stec-Lenart

poniedziałek

950 – 1035

F-111a

1 C

Małgorzata Sieradzka

wtorek

950 – 1035

F-111a

1 D

Aneta Ogrodnik

wtorek

950 – 1035

F-111a

KLASY II

KLASA

WYCHOWAWCA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

2 A

Małgorzata Florek

środa

950 – 1035

F-111a

2 B

Renata Skiba

poniedziałek

855– 940

F-111a

 

 

KLASY III

KLASA

WYCHOWAWCA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

3 A

Beata Kornecka

poniedziałek

855 – 940

F-111a

3 B

Agata Nastała

wtorek

855 – 940

F-111a

3 C

Mariola Nabywaniec

poniedziałek

950 – 1035

F-111a

3 D

Małgorzata Wójcik

środa

800 – 845

F-111a

3 E

Monika Grządziel

poniedziałek

855 – 940

F-111a

3 F

    Bożena Bury

wtorek

1045 – 1130

F-111a

KLASY IV

KLASA

WYCHOWAWCA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

4 A

Krystyna Bukowska

wtorek

855 – 940

C-111

4 B

Renata Adamska

piątek

950 - 1035

F-111a

4 C

Lidia Indyk

czwartek

1045 – 1130

E-105

4 D

Ewa Żytka-Rydosz

poniedziałek

800 – 845

C-106

4 E

   Maciej Granatowski

poniedziałek

1245 – 1330

E-108

 

 

KLASY V

KLASA

WYCHOWAWCA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

5 A

Magdalena Wijas

czwartek

1145 – 1230

C-1/C-8

5 B

Grażyna Piotrowska

wtorek

855 – 940

C-102

5 C

Magdalena Pietrow

czwartek

1045 – 1130

C-108/C8

KLASY VI

KLASA

WYCHOWAWCA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

6 A

Sylwia Wolwowicz

środa

855 – 940

G1

6 B

Magdalena Bakuta

piątek

855 – 940

C-6

6 C

Olga Gruber

czwartek

1145 – 1230

C-107/C8

6 D

Elżbieta Michoń

czwartek

800 – 845

G-206a

6 E

Iwona Barszczewska-
      Menio

czwartek

1245 – 1330

G-206a

 

 

KLASY  VII

KLASA

WYCHOWAWCA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

7 A

Ewa Zając

środa

1100 – 1145

A-201

7 B

Bożena Bury

poniedziałek

800 – 845

E-106

7 C

   Janusz Piotrowski

wtorek

1045 – 1130

E-4

 

 
 

POZOSTALI NAUCZYCIELE     (w kolejności alfabetycznej)
 

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

SALA

religia

Ks. Robert Blama

wtorek

1045 – 1130

F-111a

naucz. wspom.
wych. fiz

Piotr Bluj

piątek

855 – 940

D-3

muzyka, plastyka

Bogusław Bodnar

poniedziałek

950 – 1035

E-207

wychowanie fizyczne

Maciej Bukład

wtorek

855 – 940

D-3

chemia

Barbara Burczyk

środa

950 – 1035

E-5

wychowanie fizyczne

Aleksandra Czech

poniedziałek

1045 – 1130

D-3

wychowanie fizyczne

Robert Ćwikła

środa

855 – 940

D-3

wychowanie fizyczne

Ryszard Długosz

czwartek

1340 – 1425

D-3

 

 

POZOSTALI NAUCZYCIELE     (w kolejności alfabetycznej)

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

SALA

muzyka, plast. biblioteka

Marek Dziok

poniedziałek

855 – 940

A-204

matematyka
Język niemiecki

Krystyna Dżoń

poniedziałek

1045 – 1130

G-105

biblioteka

Dorota Gąska

wtorek

800 – 845

A-206

nauczyciel wspomagajacy

Ewelina Hryszko

czwartek

1145 – 1230

C-8

matematyka

Anna Jaklik

poniedziałek

730 – 800

G-103

historia,etyka
wych. świetl

Małgorzata Łukasik

poniedziałek

1045 – 1130

G-206a

wychowanie fizyczne

Jakub Mańko

wtorek

1045 – 1130

D-3

nauczyciel wspomagający

Monika Milczanowska

wtorek

1245 – 1330

F-211

wych. do życia w rodz.

   Alicja Nowacka

poniedziałek

1330 – 1340

E-5

matematyka

Kazimiera Osytek

poniedziałek

855 – 940

G-101a

wychowawca
świetlicy

Ewelina Pielech

wtorek

855 – 940

G-204

religia
biblioteka

Teresa Pluskwa

czwartek

855 – 940

C-8

logopeda

Małgorzata Płoch

środa

1030 – 1130

F-110

nauczyciel wspomagający Kamila Potoczny

środa

950 – 1035

C-8

rewalidacja    Barbara Sikora

środa

1500 – 1600

B - 1

naucz. wsp.
j. pol., doradz.
   Agnieszka Skarbek
   Hłuszek

poniedziałek

1045 – 1130

C-8

wych. świetlicy    Bożena Skrzypska-
   Obławska

wtorek

1145 – 1230

B-103

wych. świetlicy    Agnieszka Szczepek

piątek

1145 – 1230

świetl.

j. polski,
wych. świetl
   Edyta Szewczyk

wtorek

950 – 1035

C-8

religia    ks. Andrzej Szkoła

piątek

1045 – 1130

G-2

wych. świetl. Kazimiera Tarnawska -
Rogoz

środa

1530 – 1630

A-103

wych. świetl. Bożena Skrzypska -
Obławska

wtorek

1145 – 1230

B-103

wych. do zycia
w rodzinie
Stanisława Tymoczko

wtorek

1330 – 1340

E-5

naucz. wspom. Anna Wanielista

środa

800 – 845

C-8

fizyka Damian Wojtowicz

pierwszy
wt. mies.

950 – 1035

E-6

wych. świetl. Magdalena Wojtowicz

środa

1030 – 1130

B-108

religia ks. Paweł Wota

wtorek

1000 – 1040

G-2

j. niemiecki Magdalena Wójcik

czwartek

845 – 855

E-5

wych. fiz

Krzysztof Zając

środa

950 – 1035

D - 3

 

 
 
 
 
 















Sanockie szkoły:
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4


 
 

 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2012